پرسش و پاسخ‌های متداول درباره خدمات اینترنت

پاسخ به پرسش‌های متداول

شارژ اولیه سرویس به همراه هزینه تجهیزات توسط کارشناس محترم نصب دریافت میگردد .

در تمامی ساعات شبانه روز و ایام هفته با دردسترس داشتن یکی از کارت های عضو شتاب که رمز دوم اینترنتی  دارد با مراجعه به صفحه  کاربری امکان تمدید سرویس و یا تغییر سرویس ویا خرید حجم اضافه را دراختیار دارید . دقت فرماید حتی در صورت اتمام سرویس باز هم پرتابل فوق در دسترس مشترکین قرار دارد .

در صورت عدم تمایل به شارژ اینترنتی بخش تمدید سرویس در ایام غیر تعطیل از ساعت 8 صبح تا 21 شب در خدمت شما عزیزان میباشند . لطفا در صورت کارت به کارت کردن مبلغ در این بازه زمانی در تهران  با تلفن 74496 داخلی 2 و در کرج با تلفن 3569 داخلی 2 تماس بگیرید و یوزر و شماره پیگیری خود را اعلام کنید تا در اسرع وقت سرویس شما تمدید گردد 

همکاران گرامی بخش پشتیبانی فنی در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در 365 روز سال  در خدمت شما عزیزان هستند .درصورت هر گونه سوال یا مشکل فنی با تماس با پشتیبانی فنی مورد خود را مطرح و در صورت امکان مورد یا مشکل رفع و در صورت عدم رفع مشکل مورد شما به بخش اعزام کارشناس حضوری ارجاع داده میشود . زمان تقریبی اعزام کارشناس حضوری حدود 24 ساعت کاری در ایام غیر تعطیل است .

در صورت نصب اصولی معمولا انتن خراب نمیشود ! موارد خرابی  انتن بیشتر  ناشی شامل  اسیب فیزیکی انتن یا اسیبو پارگی سیم شبکه و نفوذ اب در ان و در بیشتر مواقع در اثرنوسان برق  است . توصیه میگردد حتماادابتور برق رادیو و ادابتور برق روتر به یک سه راهی محافظ برق خوب مربوط به وسایل الکتریکی متصل شود .

خیر . تجهیزات جدید عملا امکان هک شدن را از افراد سود جو گرفته است مگر روتر شما قدیمی باشد یا رمز وایرلس شما قابل حدس زدن باشد نظیر  رمز :123456

خیر ترافیک هر بسته قابل استفاده در بازه زمانی همان بسته است

بله ترافیک اضافه بصورت مستقل نمایش داده شده و در صورت اتمام ترافیک اصلی بستهبصورت یک گیگ یک گیگ به ترافیک مصرفی اضافه میگردد و هر میزان بصورت ترافیک ذخیرهباقی ماند به دوره بعد انتقال داده میشود .

Creative design

پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید؟

پرسش خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا پاسخ داده شود:

تماس با خورشید نت
خورشید نت را دنبال کنید

اگر به دنبال سرویس اینترنت پر سرعت و مناسب می‌گردید
فقط با خورشید نت تماس بگیرید!

تهران:  ۷۴۴۹۶ ۰۲۱
کرج:    ۳۵۶۹ ۰۲۶

info@khorshidnet.com
sales@khorshidnet.com

تهران، پاسداران، خ وفامنش، کوچه مظفریان، برج صدف، طبقه همکف

کرج، مهرشهر، بلوار ارم، ساختمان رز، بلوک ۲، طبقه ۴