درباره‌ی خدمات اینترنتی خورشید نت

خورشید نت

با خورشید نت بیشتر آشنا شوید

شرکت مشاور کامپیوتر بهنام با نام تجاری خورشیدنت در سال ۱۳۸۲ جهت نصب ، راه اندازی و فروش سرویس های اینترنت وایرلس و با هدف توسعه و ایجاد بستری مناسب برای ارائه این سرویس های اشتراک اینترنتی به صورت نقطه به نقطه در کرج پایه ریزی و تاسیس شد این شرکت برای اولین بار در استان موفق به ارائه سرویس های ۳۰+ مگابیت به صورت وایرلس گردید.

مجموعه خورشید نت افتخار دارد با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از نیروهای متخصص و فنی خود توانسته است سرویس دهی در سرتاسر سطح تهران بزرگ و استان البرز را برای هم میهنان عزیزمان میسر سازد. با توجه به نیازهای روز افزون و رو به گسترش بودن شبکه های وایرلس برآن شده ایم تا ابزار این خدمت ارتباطی را توسعه داده و تمام بسترهای شبکه را به صورت وایرلس در اقصی نقاط میهن عزیزمان به خصوص شهرها و روستاهایی که به دلیل قدیمی بودن زیر ساخت های ارتباطی ، مخابراتی و موانع طبیعی و… از این خدمت بی بهره مانده اند مهیا سازیم.

پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت SERVCO

پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته خورشید نت!

خورشید نت با رویکرد اصلی مشتری مداری خود سعی در برقراری ارتباط نزدیک و پیوسته با مشتریان در جهت افزایش سطح و استانداردهای سرویس دهی را دارد. خدمات ما در حوزه شبکه، زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات به صورت طراحی، اجرا، پشتیبانی و آموزش، راهبری و پیاده سازی انواع شبکه های کامپیوتری عمده ترین حوزه فعالیت گروه های کاری ما را تشکیل میدهد. مهندسین و مشاورین ما سعی در ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان محترم در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع شبکه های محلی و گسترده (WAN & LAN)، مشاوره و آموزش در زمینه تکنولوژی های نوین انتقال اطلاعات و حمایت از ایده های نو در بسترهای اطلاعاتی مختلف را دارند. خورشید نت تمامی تجربیات ارزنده در این زمینه را به کار گرفته است تا رضایت مشترکین خود را به همراه داشته باشد.

دارای پروانه کسب ارائه خدمات ارتباطی ثابت SERVCO در کشور

در سالهای گذشته با توجه به تعداد زیاد شرکت های ارائه دهنده خدمات ارتباطی بویژه خدمات پهنای باند و ADSL در کشور جمهوری اسلامی ایران در قالب مجوزهای ISP/ISDP یا PAP سازمان تنظیم مقررات رادیویی ایران به عنوان مرجع صدور پروانه های ارتباطی و مخابراتی در ایران، تصمیم به ساماندهی و تجمیع این تعداد زیاد از اپراتورها و ارائه دهندگان خدمات ارتباط ثابت در زمینه های ارتباط تلفن ثابت یا پهنای باند اینترنت گرفت. حاصل این کار ارائه دو نوع پروانه/مجوز به نام های پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت که به سروکو SERVCO معروف است و مجوز ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت که به FCP معروف است، شد. خورشیدنت اولین دارنده پروانه SERVCO در سطح استان البرز می باشد.

0
مشتریان وفادار
0
مگابیت بر ثانیه پهنای باند اختصاصی
0
آغاز خدمت از سال
سه نان، گروه صنعتی نامی نیک نهاد
سه نان، گروه صنعتی نامی نیک نهاد
کارخانه آب نوشیدنی سورپرایز
کارخانه آب نوشیدنی سورپرایز
گروه صنعتی تتا
گروه صنعتی تتا
مجتمع فنی تهران، نمایندگی کرج
مجتمع فنی تهران، نمایندگی کرج
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز
نظام مهندسی ساختمان استان البرز
شهرداری گرمدره
شهرداری گرمدره
گروه صنعتی پرشین صنعت
گروه صنعتی پرشین صنعت
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان البرز
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان البرز
خورشید نت را دنبال کنید

اگر به دنبال سرویس اینترنت پر سرعت و مناسب می‌گردید
فقط با خورشید نت تماس بگیرید!

تهران:  ۷۴۴۹۶ ۰۲۱
کرج:    ۳۵۶۹ ۰۲۶

info@khorshidnet.com
sales@khorshidnet.com

کرج، مهرشهر، بلوار ارم، ساختمان رز، بلوک ۲، طبقه ۴

سامانه ثبت و پاسخگویی شکایات ۱۹۵
logo-samandehi