پهنای باند اختصاصی اینترنت چیست؟
 

پهنای باند اختصاصی اینترنت چیست؟

پهنای باند اختصاصی اینترنت همان‌طور که از نامش مشخص است، مختص به یک مشترک می‌باشد که بسته به نیاز مشترک می‌توان برای استفاده شخصی یا تجاری باشد.
یکشنبه، 01 اسفند 1400 | Article Rating

پهنای باند اختصاصی اینترنت همانطور که از نامش مشخص است، مختص به یک مشترک میباشد که بسته به نیاز مشترک میتوان برای استفاده شخصی یا تجاری باشد. پهنای باند اختصاصی از نظر کمی و کیفی بهترین و مطمئن ترین راه برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت است. در این روش، برخلاف سایر روش های ارتباطی، پهنای باند مشترک منحصراً به آن تعلق دارد. پهنای باند اطلاعات ارسال و دریافت با توجه به درخواست مشترک در هر مقدار و به طور متقارن انتخاب می شود و در هر زمان قابل ارتقا است. خورشیدنت با استفاده از پرسنل کارآمد و متخصص و دارای پهنای باند بالا و همچنین سایت های پاپ متعدد در کشور، قادر به ایجاد پوشش موثر برای تأمین پهنای باند ویژه بود.

قبل از تعیین پهنای باند خاص، پهنای باند را ارائه خواهیم داد. پهنای باند ترجمه واژگانی اصطلاح BAND WIDTH است که گاهی به پهنای باند ترجمه می شود. در واقع، پهنای باند نشان می دهد که چندین بیت به طور همزمان عبور می کنند و حرکت می کنند. برای انتقال اطلاعات در واحد زمان، مودم ها وظیفه تبادل اطلاعات را بر عهده دارند. به عبارت دیگر، هرچه مودم قدرتمندتر باشد، کاربر سریعتر آن را بدست می آورد.

خورشیدنت-پهنای-باند-اختصاصی

در یک پهنای باند اختصاصی اینترنت مشترک، از خدمات اینترنت قرینه (یا همان ارسال و دریافت) استفاده می کند.

امروزه دسترسی به اینترنت پرسرعت یکی از اساسی ترین و مهم ترین نیازهای هر سازمان و شرکتی است. سرویس پهنای باند اختصاصی خورشیدنت به شما کمک می کند اطلاعات و فرصت های تجاری بهتری را از رقبا دریافت کنید. پهنای باند اختصاصی خورشیدنت بدون محدودیت اینترنت مشترک به کاربران شرکتی ارائه می شود. این سرویس مبتنی بر ارتباط رادیویی است که کاربران می توانند سرویس اینترنت را به صورت بی سیم دریافت کنند. با اختصاصی بودن پهنای باند این تضمین وجود دارد که مشترک در تمام ساعات شبانه روز از یک سرعت ثابت و بدون افت کیفیت بهره مند شود علاوه بر ثابت بودن، مزیت دیگری که نسبت به سرویس های دیگر دارد سرعت بالای آن میباشد، که می تواند جواب گوی استفاده روزانه شرکت ها، مجتمع های بزرگ تجاری و اداری و… باشد.

شرکت خورشیدنت، با تکیه بر توان و دانش فرهیختگان و نخبگان کشور و بهره گیری از به روزترین تجهیزات و فناوری ها، پشتیبانی موثر و ۲۴ ساعته از خدمات ارائه شده و سال ها تجربه در ارائه ی خدمات اینترنت وایرلس پرسرعت، همچنین حوزه خدمات پهنای باند اختصاصی بر پایه ی بسترهای وایرلس، خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها، سازمان ها و شرکت های مختلف را دارا می باشد.

ویژگی های پهنای باند اختصاصی خورشیدنت

  • امکان ارائه پهنای باند متقارن/نامتقارن با توجه به نیاز مشتری
  • عدم محدودیت سرعت و تامین نیاز ارتباطی سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها
  • پشتیبانی ۲۴ ساعت ۷ روز هفته
  • عدم محدودیت حجم دانلود
  • سرعت بالا در تحویل و راه اندازی سرویس

طبق گزارش تجاری مهر، ISP پل ارتباطی بین مشترک و اینترنت است. بدون یک ISP  خوب، تجربه استفاده از اینترنت می تواند برای مردم ناامید کننده باشد، و برای مشاغل بسیار ناامید کننده و سودآور نیست.

مزیت-های-پهنای-باند-اختصاصی

برای هر مشاغلی که به خدمات اینترنتی با کیفیت نیاز دارد، در نظر گرفتن پارامترهای خاصی قبل از انتخاب ارائه دهنده خدمات اینترنتی ضروری است. شرکت پردازش داده خورشیدنت در سال 1388 که برای ارتقا Promote صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور تأسیس شد، با تمرکز بر ارائه پهنای باند اینترنت به شرکت ها و سازمان ها، در مورد نیاز صنایع مختلف تحقیق کرد و بیش از هفده سال موفق به ارائه چندین سازمان شد. از سرویس پهنای باند خود استفاده کنید.

خورشیدنت در حال حاضر یکی از بزرگترین، و بهترین ارائه دهنده پهنای باند اختصاصی به سازمانهای کشور است.

سرعت پهنای باند

با پیشرفت تکنولوژی امروز، اگر مشاغل از اینترنت به سرعت استفاده نکنند، به آنها این امکان را می دهد تا فرصت های دستیابی به اهداف تجاری را از دست بدهند (خصوصا در شرایط فعلی و کرونایی کشور). خدمات اینترنت پرسرعت برای مشاغل یک نیاز حیاتی است که به مشاغل امکان فعالیت موثر و بهبود روشهای ارتباطی خود را می دهد. سرویس اینترنت خورشیدنت پهنای باند خاص خود را به سازمان ها و شرکت هایی که به اینترنت پرسرعت نیاز دارند ارائه می دهد. مشاغل می توانند از اینترنت پرسرعت به صورت پایدار استفاده کنند و با استفاده از سرویس پهنای باند اختصاصی خورشیدنت از نتایج استفاده کنند.

پایداری

تا حد زیادی، قابلیت اطمینان برند به ثبات سرویس اینترنت آن بستگی دارد. ایجاد اعتماد و وفاداری به مشتریان تنها با در دسترس بودن مداوم تجارت امکان پذیر است. خورشیدنت سطح بالایی از ثبات، ظرفیت زیاد و اینترنت پایدار را با ارائه سطح معینی از قرارداد خدمات SLA برای مشاغل فراهم می کند.

سرویس پهنای باند اختصاصی خورشیدنت، یک بستر امن پردازش و انتقال داده را با ثبات ۹۹.۹٪ و فوق العاده بالا را در مرکز داده اصلی شرکت شما تضمین می کند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در دسترس بودن پشتیبانی فنی، تمام نگرانی های مربوط به خدمات اینترنتی را کاهش می دهد. خورشیدنت به منظور تکریم مشترکین خود و تضمین کیفیت خدمات، پس از امضای قرارداد، نماینده مشترکی در خورشیدنت معرفی خواهد کرد. نماینده یا پشتیبان همیشه موظف است وضعیت سرویس مشترک را کنترل کرده و مشکلات احتمالی را در اسرع وقت برطرف کند. زمان پیگیری و حل و فصل است.

میزان پوشش پهنای باند

ISP  ها معمولاً قادر به پوشش تمام مناطق جغرافیایی نیستند. قبل از انتخاب ISP باید بررسی های لازم انجام شود. خورشید نت (khorshidnet) با مجوز FCP و 240 سایت پاپ  و تعداد زیادی نماینده می تواند کل کشور (در حال حاضر تهران و البرز) را تحت پوشش خود قرار دهد.

تأمین امنیت

تهدیدات امنیتی یک چالش ثابت برای متخصصان فناوری اطلاعات و کاربران اینترنت است. خورشیدنت با استفاده از تجهیزات ویژه، از همه مشترکان خود در برابر ویروس و هرزنامه محافظت می کند و همچنین با رعایت اصول دفاع، جدیدترین و موثرترین راه حل های امنیتی را برای محافظت از حریم خصوصی کاربر اعمال می کند. خورشیدنت با استفاده از کلیدهای سطح ۳ و فایروال های سخت افزاری در لایه های توزیع و دسترسی، گام مهمی در امنیت مشترکان خود برداشته است.

انعطاف پذیری

استفاده از دانش جدید و ارائه خدمات مبتنی بر فن آوری های جدید برای اطمینان از ارائه خدمات اینترنتی با کیفیت برای مشاغل ضروری است. تیم فنی خورشیدنت همیشه نیازهای فنی تجارت را تحت نظارت مستقیم واحد تضمین کیفیت تجزیه و تحلیل می کند. به روزرسانی مداوم دانش کارکنان فنی و غیر فنی از طریق دوره های آموزشی مستمر است. تمامی همکاران خورشیدنت با آگاهی از آخرین روندهای موجود در فناوری های موجود، دائماً راه حل های جدیدی برای حل مشکلات مشترکان ارائه می دهند. تعهد در ارائه خدمات با کیفیت مورد نیاز مشتریان یکی از مهمترین مولفه های فرهنگ خورشیدنت است.

واضح است که انتخاب ISP کار دشوار و تخصصی است. با این حال، خورشیدنت تلاش می کند خدمات عالی و قابل اعتمادی را به مشتریان خود ارائه دهد.

سرویس پهنای باند اختصاصی خورشید نت برای ارتباطات زیرساختی در اختیار مشترکین رادیو، فیبر نوری و پلت فرم VPLS  این شرکت قرار دارد.

ترافیک اینترنتی

افرادی که از راه دور از خانه و مجموعه هایی کار می کنند که دارای ایمیل، بارگیری یک صفحه وب و اشتراک فایل های بزرگ هستند می توانند از این سرویس برای صرفه جویی در هزینه و وقت استفاده کنند.

روابط بین شعبات مختلف یک شرکت بزرگ

انتقال پرونده ها و اسناد بین شعب مختلف یک شرکت بزرگ یا شرکت هایی که از سیستم CRM برای مدیریت روابط مشتری استفاده می کنند، به پهنای باند نیاز دارد.

کنفرانس ویدیویی

امروز به دلیل مشغله زیاد جامعه، حضور در جلسات علی رغم ترافیک و وضعیت کرونا و محدودیت های ترددی، به یکی از مشکلات مردم تبدیل شده است. به همین دلیل، بسیاری از افراد ترجیح می دهند جلسات خود را بصورت آنلاین مدیریت کنند. سرویس تخصصی، به دلیل سرعت ثابت دریافت و ارسال اطلاعات، برای گروه هایی که می خواهند جلسات خود را با اینترنت پرسرعت مدیریت کنند، یک انتخاب هوشمندانه است. همچنین، به دلیل کیفیت این سرویس، امکان گسترش روابط با شرکای تجاری در سراسر جهان وجود دارد.

پهنای-باند-اختصاصی-ارزان

مدیریت سرور و پشتیبان گیری از سرور خورشیدنت

شرکت هایی که اطلاعات خود را بر روی سرور ذخیره می کنند، همیشه نگران از دست رفتن اطلاعات هستند. بنابراین، تهیه پشتیبان از اطلاعات برای این مشاغل بسیار مهم خواهد بود. با سرویس خورشیدنت شما از پهنای باند بالایی برای بازیابی و استفاده از داده های بایگانی در کمترین زمان ممکن برخوردار خواهید بود.

تصاویر
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

خورشید نت را دنبال کنید

اگر به دنبال سرویس اینترنت پر سرعت و مناسب می‌گردید
فقط با خورشید نت تماس بگیرید!

تهران:  ۷۴۴۹۶ ۰۲۱
کرج:    ۳۵۶۹ ۰۲۶

info@khorshidnet.com
sales@khorshidnet.com

تهران، پاسداران، خ وفامنش، کوچه مظفریان، برج صدف، طبقه همکف

کرج، مهرشهر، بلوار ارم، ساختمان رز، بلوک ۲، طبقه ۴